5000kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

5000kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 5000 kg maksimale

Tabela diameter 1500 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 0.14 rpm

Përkulur fuqia: 3 kW

shpejtësi rrotullimi 0.05 ~ 0.5 rpm

fuqia rrotullimi: 3 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 9, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Saldim positioner, gjithashtu është quajtur Welding Equipment pozicionimin, e përdorur kryesisht për disa struktura të veçanta, makina të ndërtimit, veglave të vogla të rrumbullakëta, dhe më shumë. Dhe kjo kryesisht përbëhet nga një tavolinë pune, duke e kthyer pajisjen, përmbysur pajisje, pajisje elektrike-kryerjen, Stander dhe kabineti elektrike. Tabela e saj të punës është i shtyrë nga pajisja kthese me 6 lojëra elektronike T-style për të siguruar workpieces fikse në mënyrë rigoroze në tryezën e punës.

  Këtu më poshtë është 5000KG Gear Tilt Positioner Me Rotary Tabela Specifikimi:

  model HBJ-50
  Kapaciteti Load 5000kg maksimale
  diametër Tabela 1500mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.14 rpm
  tilting pushtet 3 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 3 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  2 Axis Welding Positioner Description:

  1. Të kthehet Tabela saldimit Positioner është i përbërë nga tryezë pune rrotullues, përmbysur pajisjen dhe sistemin e kontrollit elektrike.

  2.Remote kuti kontrolli dore me shpejtësi digital rotacioni readout dhe këmbë kontrollit pedale për tilting kontroll.

  3. tryezë pune do të mund të ndërrohen (në 360 °) ose tilted (në 0-120 °) duke lejuar copë punë për t'u ngjitur në pozitë më të mirë.

  4. standarde tensioni është 380V-3PH-50Hz, por ne mund të bëjë 110-575V si për kërkesën tuaj.

  5.It e përshtatshme për të grumbulluar nën-kuvendet ndërlikuar, dhe ideal në lidhje me kolonën & Boom.

  6. Stepless shpejtësi të rregullueshme nga komponentët table rotation.Top klasit elektronike nga Schneider.

   Saldim positioner makinë nga Wuxi Suksesi Avantazhet Konkurruese:

  1. saldimit Inverter rrotullues tabelë është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. automatike saldim positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  3. Gear anim saldator positioner gramafon "Motor është markë Invertek. Saldim Rotator pjesë këmbimi

  4.Giving ju të çmimeve konkurruese.

  5.We 3 nofullat ose 4 nofullat chucks për zgjedhur, dhe diametri tub nga 50 mm deri 1200 mm.

  certifikata 6.CE në tregun evropian dhe Amerikë.

  Saldim Tabela Me positioner Aplikimi:

  1. positioners saldim tub janë përdorur për aplikime të ndryshme duke filluar nga spooling tub për pozicionimin e pjesëve shumë të mëdha rëndë.

  2. positioners Saldim rrisë produktivitetin kur saldim tub, boshte, rrota, bërryla dhe pajisje të tjera.

  3. Së bashku me turntables saldim, tub kthyer positioners janë veçanërisht të dobishme kur rradhës apo veglave pozicionimi me i madh kompensuar ngarkesa.

  4. Ne projektimin dhe prodhimin tub porosi positioners saldim dhe saldim rradhës tavolina që i përshtaten një varietet të aplikimeve të trajtimit tub.

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund përkatëse në positioner tonë Saldim:

  Q1: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.      

        2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.      

        3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Q2: Mund të personalizohet kompjuterin tuaj apo produkte të tjera?

  A: Po, ne jemi një prodhues profesionale e specializuar në positioner saldim rreth 15 vjet. Ne kemi një ekip të fortë të projektimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.

  Q3: A mund të personalizohet kompjuterin tuaj apo produkte të tjera?

  A: Po, ne jemi një prodhues profesionale e specializuar në pajisjet e saldimit rreth 15 vjet. Ne kemi një ekip të fortë të projektimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.

  Q4: Quality Procesi Control:

  A: Të gjitha makinat janë bërë të testimit para se të dërgesës. Një pune gjyq 30min është ekzekutuar për të garantuar makinë të jetë i patëmetë.

  Faqet Emri i produktit:

  Saldim Column Dhe Boom, manipulatorët dhe robots, horizontale tub Rollers, kolona dhe bum, Column Boom Manipulator, manipulatorët dhe robots, tub saldim Manipulator, Kryqi saldim Manipulator, cilindër saldim Manipulator, saldim Manipulator për minierën, Automatik ushqyerit manipulues, Wind Tower manipulator Machine .welding manipulator për tub, High Rregullo Saldim positioner, Bolt Lift Saldim positioner ... HBJ        


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona saldim janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe kontrollin këmbë pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për kthimin tryezë Saldim positioner janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !