3000kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

3000kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 3000 kg maksimale

Tabela diametër: 1400 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 0.23 rpm

Tilting Fuqia: 2.2 kW

shpejtësi rrotullimi 0.05 ~ 0.5 rpm

Fuqia Rotation: 1.5 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 7, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Saldim positioner përfshin lloje të ndryshme dhe kjo është e kombinuar zakonisht me sistem automatik saldim, të tilla si manipulator dhe saldim makinë. Me rrotullues dhe përmbysur e tryezës së punës, saldim dhe montim mund të vendoset në pozicionin e duhur. Nëse lidhur me pajisje të tjera të saldimit, ajo mund të shndërrohet në një makinë gjysmë-automatike ose të plotë automatike saldim. Gyration e tabelës së punës mund të përdorni variacionin elektromagnetike shpejtësi ose kontroll të frekuencave. Dhe kjo kryesisht përbëhet nga një tavolinë pune, duke e kthyer pajisjen, përmbysur pajisje, pajisje elektrike-kryerjen, Stander dhe kabineti elektrike.

  Këtu më poshtë është Specifikimi 3000KG Gear Tilt Positioner:

  model HBJ-30
  Kapaciteti Load 3000kg maksimale
  diametër Tabela 1400mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.23 rpm
  tilting pushtet 2.2 kw
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 1.5 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Automatik  Saldim positioner Përshkrimi:

  1. positioner saldimit është i përbërë nga tryezë pune rrotullues mekanizmi, përmbysur pajisjen dhe sistemin e kontrollit elektrike.

  2.Remote kuti kontrolli dore me shpejtësi digital rotacioni readout dhe këmbë kontrollit pedale për tilting kontroll ..

  3.Positioner mund të përkulur nga 0 deri ne 120 °, rradhës 360 ° nga VFD.

  4. Stepless shpejtësi të rregullueshme e rotacionit tryezë. komponentëve të klasit të lartë elektronike nga Schneider.

  5.It e përshtatshme për të grumbulluar nën-kuvendet ndërlikuar, dhe ideal në lidhje me kolonën & Boom.

  6. 100% saldim ri tub positioner nga Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD

  Ynë Saldim positioner Machine Advantage Konkurruese:

  1.Our saldim Inverter rrotullues tabelë është nga Danfoss / YASKAWA.

  automatike saldim positioner sistemi 2.Our Electric është nga Schneider.

  3.Our gear anim saldator positioner gramafon "Motor është markë Invertek.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe Amerikë.

  Saldim Tabela Me positioner Aplikimi:

  positioners saldim mundësuar veglave të mëdha, kaba ose të vështirë për t'u pozicionuar me saktësi për të arritur 'poshtë dorës' pozicionin saldim, pa nevojën për vinça lart ose fuqi punëtore shtesë ose trajtimin e pajisjeve.

  1. Enë nën presion

  2. industrinë prodhuese tub

  Fuqia 3. Wind trillim

  4. Kimike & karburantit tank storage trillim

  5. Çdo punë e rëndë cilindrike

  Instalimi dhe pas shërbimit të shitjes:

  1. positioner do të jetë i instaluar plotësisht dhe debugging përpara paketë për shpërndarjen.

  2.we gjithashtu të ofrojë shërbimin e instalimit në dyqanin tuaj të punës nëse është e nevojshme.

  garanci 3.One vit për cilësinë saldim positoner dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi.

  agjenti 4.Overseas është në dispozicion në Itali dhe Amerikë treg.

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund përkatëse në positioner tonë Saldim:

  Q1: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.

       2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.
       3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Q2: Mund të personalizohet kompjuterin tuaj apo produkte të tjera?
  A: Po, ne jemi një prodhues profesionale e specializuar në positioner saldim rreth 15 vjet. Ne kemi një ekip të fortë të projektimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.

  Q3: A mund të personalizohet kompjuterin tuaj apo produkte të tjera?
  A: Po, ne jemi një prodhues profesionale e specializuar në pajisjet e saldimit rreth 15 vjet. Ne kemi një ekip të fortë të projektimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.

  Q4: Quality Procesi Control:
  A: Të gjitha makinat janë bërë të testimit para se të dërgesës. Një pune gjyq 30min është ekzekutuar për të garantuar makinë të jetë i patëmetë.

  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona saldim janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe kontrollin këmbë pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për kthimin tryezë Saldim positioner janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner

  saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck

  positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !