100t Fit up saldim Rotator - Kinë Wuxi Suksesi Makineri

100t Fit up Rotator saldim

Përshkrim i shkurtër:

Jack up Kapaciteti: 100 ton maksimale

Kapaciteti Load copë: 50 ton maksimale

Kapaciteti Load vendosur: 100 ton maksimale

Jack up mënyrë: cilindër hidraulike

Anijet diametër: Min. 800mm ~ Max.5000mm

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

mënyrë Control: Wireless & kontrolli dore Remote

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz

Mundësitë e zgjedhjes: Udhëtim kornizë bazë


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Hidraulike përshtaten up rotator saldim mund të realizojnë pjesën e seksionit asamble welding.And ne zakonisht e përdorin këtë lloj me vetë-përafrimin ose rrotulluese konvencionale saldim së bashku.

  Here below is 100 Hydraulic Fit Up Welding Rotator Specification:

  model FIT UP-100
  Jack up Kapaciteti 100 ton maksimale
  Load copë Kapaciteti 50 ton maksimale
  set Kapaciteti Load 100 ton maksimale
  Jack up mënyrë cilindër hidraulike
  anije diametër Min. 800mm ~ Max.5000mm
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të Wireless dhe kontrollin e dorës Remote
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  Opsione Udhëtim kornizë bazë
  certifikatë miratimin CE

  Hidraulike Fit Up tub rrotulluese Rollers Saldim rotators Përshkrimi  :

  1.Consist: Një rul powered, Një rul dembel, Dy Roller Hydrulic Rregullimit, sistemi i kontrollit elektrike

  2. Fit up tub rrotullon kthyer punuar me jack deri / poshtë sistemin nga kontrolli dorë pa tel gjatë saldimit kuvendit prapanicë në pozitë ideale.

  3. Fit up rotators me sistemin jack deri por vetëm neutral turning.Fit up tub rollers saldim kontroll nga Wireless & kuti me telekomandë.

  4. Duke përdorur së bashku me rrotulluese saldim vetë përafrimin ose rotators konvencionale saldim së bashku.

  5. kornizë bazë Udhëtim është në dispozicion për saldim tuba prapanicë.

  6. Rollers material mund të jetë gjithashtu gome zi apo rollers Polyurathane.

  7. 100% të ri nga origjinale CO-prodhues Wuxi Suksesi Makineri Pajisje., LTD

  Hydraulic Fit Up Welding Rotators Advantages From Wuxi Success:

  1.Our saldimit krevat rul Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2.Our hidraulike saldim Rotator Motor është nga Invertek.

  3.Our hidraulike saldim Rotator Reducer është nga markë Kinë.

  anti saldim drift Rotator sistemi 4.Our Electric është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  5. certifikata CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me rotators saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Gjerësisht Aplikimi:

  1. Për mbështetje tub dhe duke e kthyer për saldim auto damar

  saldim anije 2. Presioni, sidomos për detyrë të rëndë.

  3. Pipe prodhimit industries.such si tank naftës, rezervuar uji.

  4. Wind pushtet trillim.

  5. Kimike & magazinimit të karburantit saldim trillim tank.

  Instalimi dhe pas shërbimit të shitjes:

  1. përshtaten up saldim Rotator do të instalohet plotësisht para paketë për dërgimin në rast prej druri.

  2.we gjithashtu të ofrojë shërbimin e instalimit në dyqanin tuaj të punës nëse është e nevojshme.

  3.One vit garanci për të përshtatet deri cilësinë saldim Rotator dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi.

  4. Agjenti Overseas është në dispozicion në Itali dhe Amerikë treg.

  5. një gjendje të madhe të komponentëve dhe pjesëve, pjesë e lehtë-veshur.

  Produkti lidhur ynë:

  saldim Rotator, positioner saldim, manipulator saldim, rrotullon tub përdoret kthyer, enëve nën presion Rotator, rotator konvencionale saldim, tank tub saldim totator, rotacionit makinë saldim saldim, hidraulike përshtatet deri Roator për saldim, jack deri saldim rollers, Blast Sand kthyer Roll, automatike saldim Rollers, Tank Roller Saldim Machine, cilindër tub Saldim Rotator, Konvencionale Tank kthyer Rolls, kreu bisht aksioneve Saldim positioner, hidraulike positioner saldim, ashensor positioer saldim, positioner horizontale saldim, Lartësia Rregullimit Saldim Positioners, Turn Tabela Saldim positioner, Turn Tabela Saldim positioner , kolona saldim bum, Auto Saldim Boom, Tank lustrim Machine, kolona dhe bum, kolonë dhe Boom manipulator, kolona bum saldator, kolona automatike dhe manipulator saldim bum.


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:

  1. konvencionale Tank saldim tona u kthyer Rolls janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmba këmbës control.it është i përshtatshëm dhe të sigurt

  2. Wireless / radio kontrollit dorë për saldim tub rotators kthyer janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe rotator saldim, atëherë ne do të dal në rast prej druri me detaje instalimit për LCL anijeve.

  2. Nëse rollers të saldimit tub porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  3.We japin periudhë 1year garanci për të gjithë cilësinë e makinës.

   

  1. Kompania jonë (Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD) kanë eksportuar rotators tona saldim në më shumë se 30 vende në të gjithë botën. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa Tank kthese rrotullon saldim fotografi të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Mexico 30T vidë konvencionale të çojë saldim tub kthyer rollers

  Rotator konvencionale saldim

  ITALI 40t dhe 100t Bolt Rregullimit rotators TANK saldim

  rollers konvencionale

  AMERICA 40T Konvencionale tub saldim ROLLERS punuar për anijet rëndë.

  100t saldim Rotator

 • WhatsApp Online Chat !