10T Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

10T Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 10T maksimale

Tabela diametër: 2000 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 0.14 rpm

Përkulur fuqia: 4 kW

shpejtësinë e rrotullimit: 0.05 ~ 0.2 rpm

fuqia rrotullimi: 3 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Ingranazh anim saldim positioner është i përbërë nga tryezë pune rrotullues, pajisja drejtave të pronësisë dhe sistemin e kontrollit elektrik. Puna-copë mund të arrijë në pozitë më të mirë përmes tryezë pune rrotullues dhe titling device.The rotate tryezë pune kontrollohet nga hap pak frekuencave konvertimit për të arritur një të mirë saldim speed.The positioner gjithashtu mund të jetë projektuar në sistemin hidraulik shtyrë. Ajo është përdorur zakonisht në punë detyrë shumë të rëndë industrinë e saldimit copë. Nga cilindër hidraulike, tabela mund tilting pa probleme dhe të mbajë pjesë të punës fort.

  Këtu më poshtë është Specifikimi 10T Gear Tilt Pipe Welding Positioners:

  model HBJ-100
  Kapaciteti Load 10T maksimale
  diametër Tabela 2000mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.14 rpm
  tilting pushtet 4 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,2 rpm
  fuqia Rotation 3 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Position Changing Welding Machine Description:

  1. tryezë pune do të mund të ndërrohen (në 360 °) ose tilted (në 0-120 °) duke lejuar copë punë për t'u ngjitur në pozitë më të mirë, dhe shpejtësia motorizuar rotacioni është kontrolli VFD.

  Sistemi 2.Control ka tre opsione: figurave kryesore të kontrolluara, digjitale kontrolluar switching dhe relays kalimi kontrolluara.

  3. standarde tensioni është 380V-3PH-50Hz, por ne mund të bëjë 110-575V si për kërkesën tuaj.

  4.Can shtoni një hedhje në tabelë saldim për të rregulluar (pirg) Puna-copë të mirë.

  5.It e përshtatshme për të grumbulluar nën-kuvendet ndërlikuar, dhe ideal për në lidhje me kolonën saldim manipulator & Boom.

  6.100% Makinë të re saldim positioner nga Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD

  Tabela ynë Welding Me positioner avantazh konkurrues :

  1. Welding kthyer inverter tryezë është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. automatike saldim positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  3.Welding kthese Motor tryezë është markë Invertek.

  4.Giving ju të çmimeve konkurruese.

   Saldim Rotator pjesë këmbimi 

  certifikata 5.CE në tregun evropian dhe Amerikë.

  Clamps për referencë:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. Ne gjithashtu kemi heqjen Hydrulic positioner saldim, saldim gramafon për referencë.

  Saldim Tabela Me positioner Aplikimi:

  1. Enë nën presion saldim .

  2. industritë prodhuese tub saldim.

  3. Wind saldim trillim të energjisë.

  4. Kimike & magazinimit të karburantit saldim trillim tank.

  5. Çdo punë e rëndë cilindrike.

  Instalimi dhe pas shërbimit të shitjes:

  1. saldim positioner do të jetë i instaluar plotësisht dhe debugging përpara paketë për shpërndarjen.

  2.we gjithashtu të ofrojë shërbimin e instalimit në dyqanin tuaj të punës nëse është e nevojshme.

  garanci 3.One vit për cilësinë saldim Rotator dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi.

  agjenti 4.Overseas është në dispozicion në Itali dhe Amerikë treg.

  5. Ne gjithashtu furnizimin me shërbimin derë më derë e instalimit, por duhet të konsumatorëve për të paguar jashtë dhe fluturimin mbrapa. HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona saldim janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe kontrollin këmbë pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për kthimin tryezë Saldim positioner janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !