2000kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

2000kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 2000 kg maksimale

Tabela diametër: 1300 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 0.67 rpm

Tilting Fuqia: 1.5 kW

shpejtësi rrotullimi 0.05 ~ 0.5 rpm

Fuqia Rotation: 1.1 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 4, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Positioner saldim, gjithashtu është quajtur rrotullues positioner saldim, e përdorur kryesisht në një shumëllojshmëri të boshte, pllaka, cilindra dhe pjesë të tjera rrotullues të saldimit. Kjo është struktura më e përdorur gjerësisht .. Dhe kjo kryesisht përbëhet nga një tavolinë pune, duke e kthyer pajisjen, përmbysur pajisje, pajisje elektrike-kryerjen, Stander dhe kabineti elektrike.

  Këtu më poshtë është 2000kg Gear Tilt Positioner Welding Tabela Specifikimet:

  model HBJ-20
  Kapaciteti Load 2000kg maksimale
  diametër Tabela 1300MM
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.67 rpm
  tilting pushtet 1.5 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 1.1 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Lift vogël Rotary tryezë pune  Saldim positioner Përshkrimi:

  1. positioner saldimit është i përbërë nga tryezë pune rrotullues mekanizmi, përmbysur pajisjen dhe sistemin e kontrollit elektrike.

  Sistemi 2.Control ka tre opsione: figurave kryesore të kontrolluara, digjitale kontrolluar switching dhe relays kalimi kontrolluara.

  3.Positioner mund të përkulur nga 0 deri ne 120 °, rradhës 360 ° nga VFD.

  4. Stepless shpejtësi të rregullueshme të tabelës rotation.The tryezë pune të rrotullohen kontrollohet nga hap pak frekuencave konvertimit për të arritur një shpejtësi të mirë saldim.

  5.Convenient për të grumbulluar nën-kuvendet ndërlikuar, dhe ideale në lidhje me kolonën & Boom.

  6. 100% të ri saldim Rotator positioner nga Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD

  Ynë Saldim positioner Machine Advantage Konkurruese:

  tub 1.Our positioner 'Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2.Our tabletop positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  Motor 3.Our saldator positioner gramafon 'është markë Invertek.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  4. VFD kontrollit të shpejtësisë rrotulluese, duke përmirësuar besueshmërinë e operacionit.

  certifikata 5.CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me positioner saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Saldim Tabela Me positioner Aplikimi:

  1. positioners saldim tub janë përdorur për aplikime të ndryshme duke filluar nga spooling tub për pozicionimin e pjesëve shumë të mëdha vështira të tilla si komponente shasi ose çeliku strukturore.

  2. positioners Saldim rrisë produktivitetin kur saldim tub, boshte, rrota, bërryla dhe pajisje të tjera.

  3. Së bashku me turntables saldim, tub kthyer positioners janë veçanërisht të dobishme kur rradhës apo veglave pozicionimi me i madh kompensuar ngarkesa.

  4. Ne projektimin dhe prodhimin tub porosi positioners saldim dhe saldim rradhës tavolina që i përshtaten një varietet të aplikimeve të trajtimit tub.

  Clamps për referencë:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. Ne gjithashtu kemi heqjen Hydrulic positioner saldim, saldim gramafon për referencë.

  Instalimi dhe pas shërbimit të shitjes:

  1. positioner do të jetë i instaluar plotësisht dhe debugging përpara paketë për shpërndarjen.

  2.we gjithashtu të ofrojë shërbimin e instalimit në dyqanin tuaj të punës nëse është e nevojshme.

  garanci 3.One vit për cilësinë saldim positoner dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi.

  agjenti 4.Overseas është në dispozicion në Itali dhe Amerikë treg.

  5.We gjithashtu furnizimin me shërbimin derë më derë e instalimit, por duhet të konsumatorëve për të paguar jashtë dhe fluturimin mbrapa.

  Faqet Emri i produktit:

  Saldim Column Dhe Boom, manipulatorët dhe robots, horizontale tub Rollers, kolona dhe bum, Column Boom Manipulator, manipulatorët dhe robots, tub saldim Manipulator, Kryqi saldim Manipulator, cilindër saldim Manipulator, saldim Manipulator për minierën, Automatik ushqyerit manipulues, Wind Tower manipulator Machine .welding manipulator për tub ...  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona tub janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe kontrollin këmbë pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për rrotullues tryezë pune saldim positioner janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Saldim positioner Me Rotary tryezë pune10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner

  saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck

  positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !