Rreth nesh

Wuxi Suksesi Machinery Equipment Co, Ltd, është gjetur në vitin 1999, e specializuar në mënyrë automatike saldim me produktet equipments.Mainly përfshirë positioner saldim, saldim Rotator, tank HAPJA rrotullon dhe saldim manipulator (saldim kolonë dhe BOOM), etj ..

Ne jemi të vendosur në Wuxi Kinë. Vetëm 2 orë rrugë për aeroportin e Shangait. Shumë se 40 vende klientët vizitoi company.since jonë tani, ne kemi eksportuar të bashkojë Bashkuara, Kanada, Meksikë, Panama, Britania e Madhe, Italia, Polonia, Dubai, Arabia Saudite, Katari, Turqia, Tailanda, Vietnami dhe Singapori etj më shumë se 40 vende. Disa prej tyre janë shpërndarësit në vendin e tyre.

  • sdfsds
  • sdfesf (3)
  • sdfesf (1)
  • sdfesdf (2)
WhatsApp Online Chat !