10T gramafon Horizontal - China Wuxi Suksesi Makineri

disk rrotullues 10T horizontal

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 10T maksimale

Tabela diametër: 2000mm

shpejtësinë e rrotullimit: 0,05-0,2 rpm

fuqia rrotullimi: 3 kW

Kontrolli mënyrë: kontrollin e dorës Remote + Foot pedale Input

Voltage: 110V ~ 575V 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  positioners rrotullues saldim e turntables horizontale përdoren për saldim, bluarje dhe qëllimet e pozicionuar

  Këtu më poshtë është Specifikimi 10T Horizontal Rotary Saldim positioner:

  model HB-100
  Kapaciteti Load 10T maksimale
  diametër Tabela 1500mm
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,2 rpm
  fuqia Rotation 3 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz

  Welding Turntable with positioner Positioner Description:

  1. positioner Rotary saldim vetëm duhet tavolinë rrotullues, asnjë funksion tilting.

  2. tension 220V, 380V, 415V, 600V, 50 / 60Hz, 3ph. Ose si tuaj të kërkuara.

  3. shpejtësinë e rrotullimit është readout dixhitale në kuti elektrike.

  4. Welding Turn Table can rotate 360° by VFD control.

  5. kontrolluar është box telekomandë ose pa tel kuti kontrolli dore, opsionale është këmbë pedale.

  6. 100% të ri nga manufacture- Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD.

  Saldim Avantazhet positioner:

  1. Horizontal gramafon dritë Inverter detyrë positioner është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. enëve nën presion rrotullues Saldim positioner sistemit elektrik është nga Schneider.

  3. Welding rrotullues positioner Motor është markë Invertek.  

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe Amerikë.Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Instalimi dhe pas Shërben:

  1. Në qoftë se vetëm horizontale positioner saldim gramafon, do të jetë shumë e lehtë instalimin me veten sipas manualit tonë të punës.

  2. Gjatë instalimit, në qoftë se keni ndonjë problem që ne mund të ju jap një ndihmë në kohë online.

  3. Shërbimi Instalimi në faqen tuaj gjithashtu available.We mund të organizojmë inxhinier tonë atje.

  4. Një vit garanci për cilësinë saldim Rotator dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi. 

  Faqet Welding ynë Machine Products Emri:

  saldim positioner, tub positioner, 2 aks hidraulike positioner saldim, L-Type Positioner, H-Type Positioner, Small Saldim positioner, Tank Saldim positioner, të lehta saldim detyrë positioner, rrotullues positioner saldim, gramafon horizontale, rrotullues tavolinë kthese, Welding kolonë dhe Boom , manipulatorët dhe robots, horizontale tub Rollers, kolona dhe bum, Column Boom manipulator, tub Saldim manipulator, Kryqi Saldim manipulator, cilindër Welding Manipulator.welding manipulator për tub, tub saldim rul, tub kthyer rrotullon, tub saldim rul, tub kthyer rrotullon, përshtaten up Rotator, vetë-linjë të qëndrojë tub saldim rul,, vetë tub rregullueshme qëndrim saldim rul, vetë linjë qëndrim rul, kornizë timon, automatike Rotator tub rregullueshme saldim, konvencionale qëndrim rul saldim tub, rrufe në qiell të rregullueshme saldim tub qëndrim rul, rërë prish Rotator , pikturë Rotator, saldim positioner, kolona saldim dhe bum, bum kolona manipulator, automatik Feeding manipulator, Heavy Duty Saldim manipulator, weldi Këngë manipulator për tub, Manipulator saldator. 

  HBJ
 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. gramafon ynë Rotary janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për positioner tub heqë janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona horizontale për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner 15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !