60T Konvencionale saldim Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

60T Konvencionale saldim Rotator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 60 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 30 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 30 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 60 ton maksimale

Anijet diametër: Min.500mm ~ Max.4800mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 2 * 2.2kW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: 9, 00 ***.
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Konvencionale saldim tub Rtators ka dy lloje, rregullim rrufe në qiell dhe vidë të çojë adjustment.the rrufe në qiell të rregullueshme qendër Roller distancë mund të rregullohen me dorë nga rrufe rezervuar vidë, në mënyrë që të përshtatshme për pjesë të ndryshme të punës rotators diameter.Conventional gjithashtu mund të furnizohen me një kapacitet prej 5.000 kg deri në 1000 tonnes.It mund të kontrollojë të përbashkët me pajisje të tjera të tilla si manipulator saldim, saldim me makinë, tip vinç-urë makinë saldim dhe kështu me radhë.

  Këtu më poshtë është 60T Bolt Tank Adjustable kthyer specifikim Rolls:

  model CR-60
  Kapaciteti Load - Drive 30 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 30tons maksimale
  Kapaciteti Load - Set 60 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 60 ton maksimale
  anije diametër Min. 500mm ~ Max.5000mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 2 * 2.2kW me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

   Bolt Welding Adjustable kthyer Roll / tub saldim rotators Përshkrimi:

  1. rollers tona saldim dal Një rul makinë copë & One Piece dembel rul së bashku si një grup për shitje.

  2.Remote hand control, Radio hand control & Foot pedal control are all avaialble for this type Conventional Turning Roll

  komponentët 3.Top klasit elektronike nga Shnajder për të siguruar kohë të gjatë duke përdorur jetën.

  Shpejtësia me makinë rotacionit 4.Our tank akordim Rolls 'është në readout dixhitale.

  5.100% të ri nga prodhuesi origjinal -. WUXI SUCCESS makineri EQUIPMENT CO, LTD.

  6. Nëse vetëm gjatësia juaj tub / tank është më shumë se 8 metra, ne ju sugjerojmë të zgjidhni një makinë dhe dy rollers dembel për të mbështetur punën së bashku.

  Pjesë këmbimi markë në kompjuterin tonë saldim:

  1. Të gjitha inverter ynë makinë saldim është nga Danfoss.

  2. Të gjitha saldim rollers tub motor ynë është nga Invertek.

  3. Të gjitha rrotullon saldim tank komponentët tanë elektronike është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

   certifikata 4.CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me rotators saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Welding Rotator është përdorur gjerësisht në shumë fusha:

  1. rotators Saldim janë përdorur gjerësisht për të mbështetur tank për rotacionin dhe të bëjë damar saldim përshtatshme.

  2. Ne gjithashtu kemi rollers luajtshme saldim model për saldim bashku disa prapanicë tub të vetme.

  3. Hidraulike përshtaten deri rollers saldim, anti zvarriten rotator dhe Sand prish rollers janë të gjitha në dispozicion.

  4. Welding Kolona boom përdorur togeher me rrotulluese saldim për diametër të madh saldim tank shtresë.

  5. kullat Wind linjës, në det të hapur wleding tub, ngrohjes exchanger tank dhe enët nën presion etj treg.

  Produktet tona lidhura Emri:

  rollers saldim tub, tub kthyer rrotullon, tank saldim Rotator, tank kthyer rrotullon, rollers saldim tank, tank naftës saldim totator, enëve nën presion saldim, Rotator vetë saldim përafrimin, përshtatet deri rollers saldim, tank saldim rrotullon kthyer, rotator për saldim kullë dorezë e xhamave, tub kthyer rrotullon, kornizë timon, kornizë rul për saldim kullë era, qëndrim konvencionale rul saldim tub, Sand prish Rotator, pikturë Rotator, positioner saldim, tavolinë saldim positioner, saldim positioner braktis, positioners saldim tub, rrotulluese saldim me positioner, kolona dhe bum manipulator, manipulator i vogël saldim për tub, Wind Tower Welding manipulator.

  HGK


 • Previous:
 • Next:

 • Të gjitha tub Adjustable Welding Rotator Sistemi i kontrollit:

  1. Të gjitha Konvencionale Rollers tona saldim Turning janë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.

  2. Wireless kontrollit / radio dore janë në dispozicion për toataor saldim konvencionale, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe Rollers tub, atëherë ne do të dal në rast prej druri për LCL anijeve, si dhe me detaje të instalimit.

  2. Nëse saldim rollers kthyer porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  i ri

  1. Kompania jonë (Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD) kanë eksportuar rotators saldim në më shumë se 30 vende në botë. Evropiane dhe Amerika rezervat është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa tub saldim kthese rrotulluese që punojnë janë të gjithë nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Australia 30T L EAD Screw  Konvencionale Pipe Welding kthyer Rolls.

  Rotator konvencionale saldim

  ITALI 40T dhe 60T Bolt Rregullimit Tube Saldim Rotators me rrota UP.

  rollers konvencionale

  AMERICA 100t Bolt Adjustment Konvencionale PIPE saldim HAPJA rollers punuar për anijet rëndë.

  100t saldim Rotator

 • WhatsApp Online Chat !