600kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

600kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 600 kg maksimale

Tabela diametër: 1000 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 1.1 rpm

Tilting energjisë: 0.75 kW

shpejtësinë e rrotullimit: 0.09 ~ 0.9 rpm

Fuqia Rotation: 0.75 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 3, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Ingranazh anim saldim positioner është i përbërë nga tryezë pune rrotullues, pajisja drejtave të pronësisë dhe sistemin e kontrollit elektrik. Saldim positioner tub tryezë pune, i quajtur edhe pajisjet e saldimit pozicionimin, e përdorur kryesisht për disa struktura të veçanta, makina trillim, e vogla të rrumbullakëta tank / tuba, dhe më shumë. Ne mund të projektimit dhe të prodhojë positioners saldim në përputhje me kërkesat specifike të klientëve tanë.

  Këtu më poshtë është 600kg Gear Tilt Positioner Welding Tabela Specifikimet:

  model HBJ-06
  Kapaciteti Load 600kg maksimale
  diametër Tabela 1000mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 1.1 rpm
  tilting pushtet 0.75 kw
  shpejtësinë e rrotullimit 0,09-0,9 rpm
  fuqia Rotation 0.75 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Lift vogël Rotary tryezë pune  Saldim positioner Përshkrimi:

  1. anim positioner Manual me 0-90 ° tilting kënd, dhe shpejtësia motorizuar rotacionit është kontrolli VFD.

  Sistemi 2.Control ka tre opsione: figurave kryesore të kontrolluara, digjitale kontrolluar switching dhe relays kalimi kontrolluara.

  3. tryezë pune do të mund të ndërrohen (në 360 °) ose tilted (në 90-120 °) duke lejuar copë punë për t'u ngjitur në pozitë më të mirë.

  4. Stepless shpejtësi të rregullueshme e rotacionit tryezë. komponentëve të klasit të lartë elektronike nga Schneider.

  5. saldim positioner mund të punojnë me kolonën Welding & bum për të realizuar automatike qendër të veçantë saldim qëllimi.

  6. 100% makinë e re saldim positioner nga Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD

  Tabela ynë Welding Me positioner avantazh konkurrues:

  tub 1.Our positioner 'Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  Motor 2.Our saldator positioner gramafon 'është nga Invertek.

  3.Our tabletop positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  4. certifikata CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me positioner saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Saldim positioner me tavolinë rrotullues dhe veshje titling Aplikimi:

  1. Enë nën presion saldim.

  2. tub industrinë prodhuese.

  3. Wind pushtet trillim.

  4. Kimike & storage tank karburantit trillim.

  5. Çdo punë e rëndë cilindrike.

  Clamps për referencë:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. Ne gjithashtu kemi heqjen Hydrulic positioner saldim, saldim gramafon për referencë.

  Faqet Emri i produktit:

  Saldim Column Dhe Boom, manipulatorët dhe robots, horizontale tub Rollers, kolona dhe bum, Column Boom Manipulator, manipulatorët dhe robots, tub saldim Manipulator, Kryqi saldim Manipulator, cilindër saldim Manipulator, saldim Manipulator për minierën, Automatik ushqyerit manipulues, Wind Tower manipulator Machine .welding manipulator për tub ...  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona tub janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe kontrollin këmbë pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për rrotullues tryezë pune saldim positioner janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners tona për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Saldim positioner Me Rotary tryezë pune10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner

  saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck

  positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !