1000kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

1000kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 1000 kg maksimale

Tabela diametër: 1200 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: 0.67 rpm

Tilting Fuqia: 1.5 kW

shpejtësi rrotullimi 0.05 ~ 0.5 rpm

Fuqia Rotation: 1.1 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 3, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Saldim positioner është i përbërë nga tryezë pune rrotullues, pajisja drejtave të pronësisë dhe sistemin e kontrollit elektrik. Positioners sigurojë çeliku dyqane trillim me më up-to-date pajisjeve për vendosjen trillimet rëndë në pozitën 'poshtë dorës' në kohën më të shkurtër të mundshme pa përdorimin e vinça dhe fuqi punëtore. Tabelat e positioners rrotullohen me shpejtësi të sakta dhe konstante ndryshueshme dhe anim me 135 ° me një vlerësim të lartë CG ngarkesës që mbulojnë pothuajse të gjitha anglers për saldim ndonjë punë këndore të vendosur mbi të. Positioner gjithashtu mund të jetë projektuar në sistemin hidraulik shtyrë. Ajo është përdorur zakonisht në punë detyrë shumë të rëndë industrinë e saldimit copë. Nga cilindër hidraulike, tabela mund tilting pa probleme dhe të mbajë pjesë të punës fort.

  Këtu më poshtë është Specifikimi 1000kg Welding Positioners :

  model HBJ-10
  Kapaciteti Load 1000kg maksimale
  diametër Tabela 1200mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.67 rpm
  tilting pushtet 1.5 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 1.1 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Automatic tub Saldim positioner Përshkrimi:

  1. tryezë pune do të mund të ndërrohen (në 360 °) ose tilted (në 0-120 °) duke lejuar copë punë për t'u ngjitur në pozitë më të mirë, dhe shpejtësia motorizuar rotacioni është kontrolli VFD.

  2.Remote kuti kontrolli dore me shpejtësi digital rotacioni readout dhe këmbë kontrollit pedale për tilting kontroll.

  3.Stepless shpejtësi të rregullueshme e rotacionit tryezë. komponentëve të klasit të lartë elektronike nga Schneider.

  4. Mund të shtoni një hedhje në tabelë saldim për të rregulluar (pirg) Puna-copë të mirë.

  5. saldim positioner mund të punojë me kolonën Welding & bum për të realizuar automatike qendër të veçantë saldim qëllimi.

  Ynë Welding Rotator Saldim positioner Advantage Konkurruese:

  Inverter 1.Our Chuck saldim positioners 'është nga Danfoss / YASKAWA.

  Motor 2.Our positioner weldings 'është nga Invertek.

  Sistemi Electric 3.Our positioners 'është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  4. certifikata CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me positioner saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Clamps për referencë:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. Ne gjithashtu kemi heqjen Hydrulic positioner saldim, saldim gramafon për referencë.

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund të shqetësuar:

  Q1: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.
       2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.
       3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Q 2: Çfarë është garanci juaj dhe pas shërbimit të shitjes?

  A: 1. Të gjitha pajisjet tona me një vit kohë garanci, plotësisht provë në dyqanin tonë të punës para dorëzimit.
       2. Nëse keni ndonjë pyetje në instalimin, ju do të merrni inxhinierët tanë të përgjigjen brenda 24 orëve.

  Q3: A mund të personalizohet kompjuterin tuaj apo produkte të tjera?
  A: Po, ne jemi një prodhues profesionale e specializuar në pajisjet e saldimit rreth 15 vjet. Ne kemi një ekip të fortë të projektimit për të përmbushur kërkesat e konsumatorëve.

  Faqet Emri i produktit:

  Saldim Column Dhe Boom, manipulatorët dhe robots, horizontale tub Rollers, kolona dhe bum, Column Boom Manipulator, manipulatorët dhe robots, tub saldim Manipulator, Kryqi saldim Manipulator, cilindër saldim Manipulator, saldim Manipulator për minierën, Automatik ushqyerit manipulues, Wind Tower manipulator Machine .welding manipulator për tub ...  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioners tona për saldim janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për saldim positioner tavolinë rrotullues janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe të porositur, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new3

  1. Ne kemi eksportuar automatike saldim Positoner për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldim trillim punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Rotary Tabela Saldim positioner 10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Automatik Saldim positioner

  saldim positioner

  15T Saldim positioner punuar me Chucks

  positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !