300 kg Gear anim positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

300kg Gear anim positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 300 kg maksimale

Tabela diametër: 600 mm

Tilting kënd: 0-90 ° / 0-120 °

Tilting Shpejtësia: Manual

Tilting Fuqia: Manual

shpejtësinë e rrotullimit: 0.1 ~ 1rpm

Fuqia Rotation: 0.37 kW

Kontrolli mënyrë: Remote kontrollit dora + Foot pedale

Voltage Input: 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 2, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Ingranazh anim saldim positioner është i përbërë nga tryezë pune rrotullues, pajisja drejtave të pronësisë dhe sistemin e kontrollit elektrik. Puna-copë mund të arrijë në pozitë më të mirë përmes tryezë pune rrotullues dhe titling device.The rotate tryezë pune të kontrolluar nga hap pak frekuencave konvertimit për të arritur një shpejtësi të mirë saldim. Standard saldim lloj positioner nuk mund të takohen të përpunimit të të gjithë punën e-copa ', ju lutem të sigurojë peshe tuaj të punës-Piece-së, formën dhe specifikimet e tjera në detaje në mënyrë që ne mund të sigurojë mënyrën më të mirë zgjidhje për referencë tuaj.

  Këtu më poshtë është Specifikimi 300 kg Gear Tilt Positioner Welding:

  model HBJ-03
  Kapaciteti Load 300 kg maksimale
  diametër Tabela 600mm
  kënd tilting 0-90 ° / 0-120 °
  shpejtësia tilting udhëzues
  tilting pushtet udhëzues
  shpejtësinë e rrotullimit 0.1-1 rpm
  fuqia Rotation 0.37 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Lift vogël Rotary tryezë pune Saldim positioner Përshkrimi:

  1. anim positioner Manual me 0-90 ° tilting kënd, dhe shpejtësia motorizuar rotacionit është kontrolli VFD.

  2. dorë Remote kuti kontrolli me shpejtësi dixhital rotacioni kontrollit readout dhe këmbë pedale për tilting kontroll.

  3. Stepless shpejtësi të rregullueshme e rotacionit tryezë. komponentëve të klasit të lartë elektronike nga Schneider.

  4. 100% makinë e re saldim positioner nga Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD

  Ynë Gear Tilt Pipe Welding Positioner Advantage Konkurruese:

  Inverter 1.Our positioners saldim 'është nga Danfoss / YASKAWA.

  Motor 2.Our rrotullues positioners saldim 'është nga Invertek.

  saldim Tabela positioner sistemi 3.Our Electric është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  4. A vetë-mbyllje funksion si dhe me funksionin profesionale anti-electromagnet.

  5. certifikata CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me positioner saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  Saldim positioner Rotary tryezë pune Feature:

  1. Kjo makinë saldim positioner është përdorur për saldim të lehtë, mund të mach me makinë saldim, saldim manipulator etj

  2. Positioner tryezë pune rrotullues mund të përkulur nga 0 deri ne 120 °, rradhës 360 ° nga VFD.

  3.Welding positioner mund pune të përbashkët me kolonën saldim dhe bum.

  4. positioner gjithashtu mund të jetë projektuar në sistemin hidraulik shtyrë. Ajo është përdorur zakonisht në punë detyrë shumë të rëndë industrinë e saldimit copë. Nga cilindër hidraulike, tabela mund tilting pa probleme dhe të mbajë pjesë të punës fort.

  Saldim positioner me tavolinë rrotullues dhe veshje titling Aplikimi:

  1. Enë nën presion saldim.

  2. tub industrinë prodhuese.

  3. Wind pushtet trillim.

  4. Kimike & storage tank karburantit trillim.

  5. Çdo punë e rëndë cilindrike.

  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. positioner tona saldim janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë pedale control.2. Wireless / radio kontrollit dorë për saldim rrotullues positioner tryezë pune janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new3

  1. Ne kemi eksportuar positioner tonë të saldimit për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa fotografi janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Saldim positioner Me Rotary tryezë pune10T saldim positioner

  Arabia Saudite 15T Saldim positioner

  saldim positioner

  15T Saldim positioner Punoni me Chuck

  positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !