1000kg 3 aks positioner hidraulike - China Wuxi Suksesi Makineri

1000kg 3 boshti positioner hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 1000 kg maksimale

Tabela diametër: 1200 mm

Përkulur shpejtësia: 0.3 rpm

Tilting Fuqia: 1.1 kW

Tilting kënd: 0 ~ 120 °

shpejtësinë e rrotullimit: 0.05-0.5 rpm

Fuqia Rotation: 0.75 kW

Kontrolli mënyrë: kontrollin e dorës Remote + Foot pedale Input

Voltage: 110V ~ 575V 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 7, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  3 Aksi hidraulike lloj saldim positioner është i përbërë kryesisht nga rrotullimit tryezë pune dhe njësi tilting. Me anë të anim tryezë pune dhe rrotullohen, punë-copë fiksuar në tryezë pune mund të vendosen në pozitë ideale për saldim dhe kuvendit.

  Këtu më poshtë është 1T Specifikimi 3 Aksi hidraulike Positioner:

  model YHB-10
  Kapaciteti Load 1000kg maksimale
  diametër Tabela 1200mm
  kënd tilting 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.3 rpm
  tilting pushtet 1.1 kw
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 0.75 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Hidraulike saldim ashensor positioner Përshkrim i Shkurtër:

  1. positioner mund të ngre, anim, rrotullohen dhe ashensor.

  2. Sistemi i kontrollit elektrik përbëhet nga kutinë e kontrollit elektrike dhe kërcënues telekomandë, këmbë pedale është gjithashtu në dispozicion.

  3. Frymëzuar hidraulike (Presioni> 20 MPa) bëjnë lartësinë e punës në pozitë të përsosur.

  4. Ajo mund të përmbysin copë punë 360 °, anim në 0 ~ 120 °.

  5. tension 220V, 380V, 415V, 600V, 50 / 60Hz, 3ph. Ose si tuaj të kërkuara.

  6. komponentët klasit të lartë elektronike nga Schneider. dhe frenimit pajisje mund të sigurojnë punë kolonë në mjedis të sigurt.

  3 Aksi hidraulike Ashensor tub saldimit Positioner Pjesat markë:

  1. Automatic Saldim positioner Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. hidraulike tub positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  3. saldim hidraulike rrotullues positioner Motor është markë Invertek.  

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe tregun e Amerikës.Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Avantazhet hidraulike Positioner në saldim: 

  1. Është e lehtë për të kontrolluar me kabinetin elektrike dhe panelin e kontrollit me dorë.

  2. duke Slewing do të sigurojë kthyer dhe mbi kthese pa probleme.

  3. Disa grooves koncentrik janë përpunuar mbi sipërfaqen e tryezë pune për të ndihmuar në pozicionin pjesë e punës në qendër.

  Pas shitjes shërbimi Nga Wuxi Suksesi Makineri Pajisje CO, LTD.:

  1. Të gjithë makinë ynë saldim kanë kaluar testin er dhe për të marrë certifikata CE.

  2. Për klientët Middest Lindore, si Sandi Saudite. Ne gjithashtu mund të furnizimit të CO dhe faturën origjinale.

  3. instaluar plotësisht dhe debugging përpara paketë dhe të ofrimit të, në mënyrë të lehtë e saj për të tuaj për instalimin në dyqanin tuaj të punës.

  4. Door në shërbim dyer instalimi është gjithashtu në dispozicion nëse klienti e nevojshme.

  5. Ne ofrojmë periudhë garanci 12month për të gjithë cilësinë e makinës.

  6. Ne kemi pjesë të mjaftueshme rezervë për të pas-shitjen.

  Picture Deatail:

  IMG_3962


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. hidraulike positioner ynë saldim ashensor janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për positioner tub heqë janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar 3 aks positioners tona saldim hidraulike për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner 15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !