2000kg 3 aks positioner hidraulike - China Wuxi Suksesi Makineri

2000kg 3 boshti positioner hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 2000 kg maksimale

Tabela diametër: 1300 mm

Tilting Shpejtësia: 0.23 rpm

Tilting Fuqia: 1.5 kW

Tilting kënd: 0 ~ 120 °

shpejtësinë e rrotullimit: 0.05-0.5 rpm

Fuqia Rotation: 1.1 kW

Kontrolli mënyrë: kontrollin e dorës Remote + Foot pedale Input

Voltage: 110V ~ 575V 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 8, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  3 boshti saldim hidraulike positioner është kryesisht përbëhet nga njësia e rrotullues tryezë pune dhe njësia tilting. Me heqjen tryezë pune hidraulike, tilting dhe rrotullues, workpiece fiksuar në tryezë pune mund të vendoset në pozicionin ideal për saldim dhe kuvendit.

  Këtu më poshtë është 2T Specifikimi 3 Aksi hidraulike Positioner:

  model YHB-20
  Kapaciteti Load 1000kg maksimale
  diametër Tabela 1300MM
  kënd tilting 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.23 rpm
  tilting pushtet 1.5 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 1.1 kw
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Hidraulike saldim ashensor positioner Përshkrim i Shkurtër:

  1. Frymëzuar hidraulike (Presioni> 20 MPa) pothuajse çdo lartësi në dispozicion të punës është e mundur.

  2. Ajo mund të përmbysin copë punë 360 °, anim në 0 ~ 120 ° .Hydrulic Lifting Sistemit 900 mm heqjen goditje.

  3. Evropian bëri komponentet me cilësi të lartë hidraulike Steplessly me shpejtësi të rregullueshme.

  4. Ndërtimi fortë dhe të qëndrueshme krijon një stabilitet shumë të lartë.

  5. komponentët klasit të lartë elektronike nga Schneider. dhe frenimit pajisje mund të sigurojnë punë kolonë në mjedis të sigurt.

  6. konfigurimit standarde përfshin një telekomandë e cila është e pajisur me një readout dixhitale dhe një pedale këmbë (majtas / djathtas).

  Clamps për referencë:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. platformë të veçantë tilting është në dispozicion.

  3 Axis Hydraulic Lift Pipe Welding Positioner Spare Parts Brand:

  1. Automatic Saldim positioner Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. hidraulike tub positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  3. saldim hidraulike rrotullues positioner Motor është markë Invertek.  

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe tregun e Amerikës.Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Ofrimit dhe pas shërbimit të shitjes:

   1. Një / dy grupe ne do të paketë në rast prej druri.

  2. Në qoftë se sasia që është e mjaftueshme për një enë, ne do të paketë në enë direkt.

  3. Ne kemi inxhinierë të furnizimit me ju shërbimin derë më derë instalimit.

  4. Të gjitha vizatimet instalimin dhe punojnë dokument manual do të dërgojë tek ju nëpërmjet Email.

  5. Ne jemi fabrikë, kështu që ne mund të furnizimit të gjitha problemet e teknologji ndihmon.

  Related Products tona:

  rollers saldim tub, tank kthyer rrotullon, Rotator tub, Rotator saldim, tub kthyer rrotullon, tub kthyer Rotator, vetë-përafrimin saldim Rotator, të çojë vidhos saldim konvencionale Rotator, shtretër tub rul, rollers saldim kulla era, saldim positioner, gear anim Positioner, rrotullues positioner saldim, saldim gramafon, positioner automatike, ashensor positioner saldim, hidraulike positioner saldim, tank Saldim positioner, positioner horizontale, lartësi rregulluar positioner saldim, saldim manipulator, kolona dhe bum, bum kolona saldator, kryq manipulator saldim.

  Picture Deatail:

  IMG_1052


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. automatike positioner ynë saldim tub janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për positioner tub heqë janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar detyrë e rëndë positioners weldindg hidraulike për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner 15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !