5000kg 3 aks positioner hidraulike - China Wuxi Suksesi Makineri

5000kg 3 boshti positioner hidraulike

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 5000 kg maksimale

Tabela diameter 1500 mm

Tilting Shpejtësia: 0.2 rpm

Përkulur fuqia: 4 kW

Tilting kënd: 0 ~ 120 °

shpejtësinë e rrotullimit: 0.05-0.5 rpm

fuqia rrotullimi: 3 kW

Kontrolli mënyrë: kontrollin e dorës Remote + Foot pedale Input

Voltage: 110V ~ 575V 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Saldim positioner ka katër lloje: lartësia rregulluar positioner, gramafon horizontale, në kokë dhe bisht aksioneve positioner, 3 aks positioner hidraulike. të cilat janë përdorur kryesisht për saldim dhe montimi e pajisje dhe pjesë. Por, 3 aks positioner hidraulike bën materialin e punës në një pozitë ideale për saldim ose grumbulluar nga përmbysur, e rradhës dhe të heqë tryezë pune .. Kjo është pajisje ideal për të përmirësuar cilësinë saldim dhe për të zvogëluar kohën e punës

  Këtu më poshtë është 5T Specifikimi 3 Aksi hidraulike Positioner:

  model YHB-50
  Kapaciteti Load 5000kg maksimale
  diametër Tabela 1500mm
  kënd tilting 0-120 °
  shpejtësia tilting 0.2 rpm
  tilting pushtet 4 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 3 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  3 Axis Hydraulic Lift Saldim positioner Brief Description:

  1. Frymëzuar hidraulike (Presioni> 20 MPa) pothuajse çdo lartësi në dispozicion të punës është e mundur.

  2. Ajo mund të përmbysin copë punë 360 °, anim në 0 ~ 120 ° .Hydrulic Lifting Sistemit 900 mm heqjen goditje.

  3. Evropian bëri komponentet me cilësi të lartë hidraulike Steplessly me shpejtësi të rregullueshme.

  4. Ndërtimi fortë dhe të qëndrueshme krijon një stabilitet shumë të lartë.

  5. komponentët klasit të lartë elektronike nga Schneider. dhe frenimit pajisje mund të sigurojnë punë kolonë në mjedis të sigurt.

  6. konfigurimit standarde përfshin një telekomandë e cila është e pajisur me një readout dixhitale dhe një pedale këmbë (majtas / djathtas).

  3 Axis Hydraulic Lift Pipe Welding Positioner Competitive Advantages:

  1. Automatic Saldim positioner Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2. hidraulike tub positioner sistemi Electric është nga Schneider.

  3. saldim hidraulike rrotullues positioner Motor është markë Invertek.  

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe tregun e Amerikës.Saldim Rotator pjesë këmbimi

  5. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur, dhe diametri i gypave nga 50 mm deri 1200 mm.

  6. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  7. platformë të veçantë tilting është në dispozicion.

  Aplikacion:

  1. Lift makinë saldim tip është përdorur kryesisht për të vendosur workpiece në pozitë më të mirë për saldim dhe montimi me tryezë pune ngritjen, rotacionit, tilting.

  2. Ajo mund të përdoret për saldim ndryshme automatik ose manual, saldim prapanicë apo saldim nominale tub, si dhe saldim të boshte, disqe, fuçi, etj, me  avantazhet e vëllimit kompakte, pamja e mirë, pesha të lehta dhe operationThe mund positioner lehtë të furnizohen për interfacing me robot ose saldim manipuluesit, për të realizuar automatizimin saldim.

  Pas shitjes shërbimi Nga Wuxi Suksesi Makineri Pajisje CO, LTD.:

  1. Të gjithë makinë ynë saldim kanë kaluar testin er dhe për të marrë certifikata CE.

  2. Për klientët Middest Lindore, si Sandi Saudite. Ne gjithashtu mund të furnizimit të CO dhe faturën origjinale.

  3. instaluar plotësisht dhe debugging përpara paketë dhe të ofrimit të, në mënyrë të lehtë e saj për të tuaj për instalimin në dyqanin tuaj të punës.

  4. Door në shërbim dyer instalimi është gjithashtu në dispozicion nëse klienti e nevojshme.

  5. Ne ofrojmë periudhë garanci 12month për të gjithë cilësinë e makinës.

  6. Ne kemi pjesë të mjaftueshme rezervë për të pas-shitjen.

  Related Products tona:

  rollers saldim tub, tank kthyer rrotullon, Rotator tub, Rotator saldim, tub kthyer rrotullon, tub kthyer Rotator, vetë-përafrimin saldim Rotator, të çojë vidhos saldim konvencionale Rotator, shtretër tub rul, rollers saldim kulla era, saldim positioner, gear anim Positioner, rrotullues positioner saldim, saldim gramafon, positioner automatike, ashensor positioner saldim, hidraulike positioner saldim, tank Saldim positioner, positioner horizontale, lartësi rregulluar positioner saldim, saldim manipulator, kolona dhe bum, bum kolona saldator, kryq manipulator saldim.

  Picture Deatail:

  hidraulike positioner saldim


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. saldim ynë positioner rrotullues janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për positioner tub heqë janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar positioners automatike saldim për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner 15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !