5000kg Head & bisht aksioneve positioner - China Wuxi Suksesi Makineri

5000kg Head & bisht aksioneve positioner

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 5000kg maksimale

Tabela diametër: 1500mm

Tilting Shpejtësia: 0.14 rpm 

Tilting kënd: 0 ~ 360 °

Përkulur fuqia: 3 kW

Shpejtësinë e rrotullimit:    0.05-0.5 rpm

fuqia rrotullimi: 3 kW

Kontrolli mënyrë: kontrollin e dorës Remote + Foot pedale Input

Voltage: 110V ~ 575V 3 Faza 50 / 60Hz


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Head & Stock Tail positioners në përgjithësi merret me rrotullimin e pjesëve të gjata të punës rreth një linja qendrore horizontale. Ky lloj është shumë e veçantë, ajo mund të heqë nga hidraulike, mund të rrotullohen dhe anim 360 °, atë për të bërë punë të përshtatshme për saldim.

  Këtu më poshtë është 5T Head & Bishti Specifikimi Stock Saldim positioner:

  model HTWB-50
  Kapaciteti Load 5000kg maksimale
  diametër Tabela 1500mm
  kënd tilting 0-360 °
  shpejtësia tilting 0.14 rpm
  tilting pushtet 3 kW
  shpejtësinë e rrotullimit 0,05-0,5 rpm
  fuqia Rotation 3 kW
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Saldim positioner Përshkrimi:

  1.Head dhe saldim aksioneve Tail positioners të punuar me të dy skajet e punës gjatë copë fiksim, dhe mund të rregullojë lartësinë nëpërmjet sistemit hidraulik për të arritur pozitën ideale.

  2.The clamps mund të jetë projektuar në përputhje me copë tuaj të punës.

  3. Në mënyrë tipike një Head & Tailstock Saldim positioner është përdorur për forma të gjatë drejtkëndëshe që duhet të mbështetet nga të dyja anët.

  4. Ajo mund të miratohet nga elektrike saldim Rotary arritur vendin e dëshiruar.

  5. Shef Stock saldim positioner mund të përmbys dhe anim copë punë 360 °.

  6. Voltage është 220V, 380V, 415V, 600V, 50 / 60Hz, 3ph. Ose si tuaj të kërkuara.

  7.100% të ri nga prodhim-Wuxi Suksesi Machinery Equipment CO., LTD.

  Sugjerime tona në kokë dhe Tail Saldim positioner:

  1. Nëse pjesa juaj e punës është tub, ju lutem na këshillojnë diametër tub për modelin saldim braktis.

  2. Nëse pjesa juaj e punës është shumë e gjatë apo të lartë, ju lutemi të na këshillojë paraprakisht, atëherë ne mund të rregullojë lartësinë e qendrës tryezë positioner.

  3. Në qoftë se ju doni të clamps për copë të veçantë tuaj të punës, atëherë ju lutem na këshillojnë vizatimet detaje, ne gjithashtu mund të prodhojë për ju.

  Head & Bishti Stock Welding Manipulator Feature:

  1. Ne kemi 3 grykë apo 4 nofullat chucks për të zgjedhur.

  2. clamps të veçanta janë në dispozicion, por ne kemi për të hartuar sipas vizatimeve detaje tuaj copë punë.

  3. Bolt fikse pjesë e punës në tryezë kthese pastaj saldimi me armë automatike saldim.

  4. Ajo mund kolona të përbashkët saldim dhe bum manipulator të punës.

  Head Hidraulike Dhe Bishti Stock Positioner Pjese Kembimi Markë:

  1. Rotary saldim positioner Inverter është Danfoss / YASKAWA.

  2. Shef aksioneve dhe Bishti aksioneve positioner sistemi Electric është Schneider.

  3. saldimit rrotullues positioner Motor është Invertek.  

  certifikata 4.CE në tregun evropian dhe tregun e Amerikës.Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund përkatëse në Saldim Machine tonë:

  Pyetje: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.
       2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.
       3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Pyetje: Çfarë është garanci juaj dhe pas shërbimit të shitjes?

  A: 1. Të gjitha pajisjet tona me një vit kohë garanci, plotësisht provë në dyqanin tonë të punës para dorëzimit.
       2. Nëse keni ndonjë pyetje në instalimin, ju do të merrni inxhinierët tanë të përgjigjen brenda 24 orëve.

  HBJ


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:
  1. koka dhe bishti ynë aksioneve positioner janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.
  2. Wireless / radio kontrollit dorë për positioner tub heqë janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.saldim kontrollit positioner

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe positioner saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë. new3

  1. Ne kemi eksportuar në kokë dhe bisht aksioneve tona positioners për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa pisitoner saldimit të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Itali 10T Welding Tabela Me positioner. 10T saldim positioner Arabia Saudite 15T Saldim positioner saldim positioner 15T Saldim positioner Punoni me Chuck positioners saldim

 • WhatsApp Online Chat !