5 Ton Self përafrimin Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

5 Ton Self përafrimin Rotator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 5 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 2.5 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 2.5 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 5 ton maksimale

Anijet diametër: Min.250mm ~ Max. 2300mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 0.75 kW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimet: . 2, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  rotators saldim vetë-përafrimin janë të dizajnuara në mënyrë që rollers automatikisht lidhur për të akomoduar diametra të ndryshme anije. Të katër akset e njësisë makinë janë të motorizuara për të siguruar rotacionin qetë dhe madje edhe shpërndarjen e peshës. Kjo shpërndarje presion ofron një avantazh të veçantë kur punojnë me veglave hollë-mur, sepse ajo zvogëlon mundësinë e shtrembërimit të detalit. Rotators vetë përafrimin mund të furnizohen me një kapacitet prej 5.000 kg deri në 500 ton.

  Këtu më poshtë është 5T rotators saldim vetë përafrimin specifikim:

  model SAR-5
  Kapaciteti Load - Drive 2.5 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 2.5 ton maksimale
  Kapaciteti Load - Set 5 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 5 ton maksimale
  anije diametër Min. 250mm ~ Max.2300mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 0.75kw me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Drita tub Saldim Rollers përdorura Për enët nën presion Features:

  1. Një makinë pjesë rul dhe një pjesë dembel rul janë paketuar së bashku si një grup për shitje.

  2. Kontrolli dore Remote, kontrollin Radio dore dhe kontrollit pedale këmbë janë të gjitha avaialble.

  3. Rregullimi Vetë për anije të ndryshme diametër pa manualin e rregulluar, më të përshtatshëm.

  4. Stepless shpejtësi të rregullueshme e pjesës drejtuar me shpejtësi të rrotullimit 100 ~ 1000mm / min.

  5. komponentët klasit të lartë elektronike nga Shnajder për të siguruar kohë të gjatë duke përdorur jetën.

  6. 100% të ri nga prodhuesi origjinal -. WUXI SUCCESS makineri EQUIPMENT CO, LTD.

  Të gjitha Rolls Wuxi Suksesi Tank kthyer Pjese Kembimi Marka Details:

  1. rotators saldim ynë inverter është nga Danfoss.

  2. ynë rollers saldim motor është nga Invertek.

  3.our tank kthyer rrotullon komponentet elektronike është nga Schneider.

  5 ton saldim Rotator

  Pipe Welding Roll Përdorimi:

  1.Medium seri varg ka qenë engineered për pozicionimin efektiv të gjatë cilindrike të punës-copa.

  tanke 2. naftës, enëve nën presion, dhe tub janë aplikacione që përdorin rrotullon kthyer.

  3. objekte gjata që nuk janë cilindrike mund të përshtatet me ndihmën e porosi projektuar unaza mbështetëse.

  4. Ne dizajn përfshin disqe mbingarkesë në çdo rrotë që të parandaluar ngarkesa e tepruar nga dëmtimi gomat.

  Pas shërbimit të shitjes:

  1. Ne ofrojmë periudhë garanci 12month për të gjithë cilësinë e makinës.

  2. Gjatë kohës së garancisë, çdo çështje dëshmuar për shkak të vetë krisje makine, ne do të marrë të gjithë përgjegjësinë e saj.

  3. Me përjashtim të periudhës së garancisë, mbështetje teknike këshilluese është në dispozicion mbulon lirisht të gjithë duke përdorur jetën e makinës.

  4. Shërbimi Engineer në mjediset e përdoruesve është gjithashtu në dispozicion për të është e nevojshme.

  vetë saldim algining Rotator


 • Previous:
 • Next:

 • 1. tank tona duke e kthyer rrotullon janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.

  2. Wireless / radio kontrollit dorë për rollers saldim është në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  Tank kthyer rrotullon

  1. Nëse urdhri një / dy grupe rotator saldim, atëherë ne do të paketë me rastin druri për LCL anijeve.

  2. Në qoftë se sasia që mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të paketë në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new4

  1. Ne kemi eksportuar rotators tona saldim për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa fotografi janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Mexico 10t vetë përafrimin rollers saldim

  vetë saldim përafrimin Rotator

  ITALI 20T dhe 100t rotators saldim

  20T saldim rrotulluese

  AMERICA 40T saldim Rotator me rrota LUAJTSHME Udhëtim

  40T saldim rrotulluese

 • WhatsApp Online Chat !