200T Self përafrimin Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

200T Self përafrimin Rotator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 200 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 100 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 100 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 200 ton maksimale

Anijet diametër: Min.1000mm ~ Max.6000mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 2 * 4 kW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 3 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Vetë linjë tank kthyer rrotullon rregulluar centerline rrota vendosjen automatikisht kur anija është ulur në vend. Nuk ka lidhëse për të ndryshuar dhe nuk këmbët të fshijnë ose replace.Self linjë rollers saldim tub siguron aftësi të vazhdueshme centerline që përbëjnë set-up dhe shtrirjes të shpejtë dhe easy.The cilësimet automatikisht pafundësisht rregullueshme centerline sigurojnë harmonizimin e lehtë për anije tapered, ndërsa shtoi sipërfaqe prej 4 rrota për njësi ofron mbështetje shtesë për enët e hollë mur.

  Këtu më poshtë është 40T rollers saldim specifikim:

  model SAR-200
  Kapaciteti Load - Drive 100 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 100 ton maksimale
  Kapaciteti Load - Set 200 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 200 ton maksimale
  anije diametër Min. 1000mm ~ Max.6000mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 2 * 4KW me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

   description Machine:

  1. përbëhet: Një rul mundësuar, One neutral rul, sistemi i kontrollit elektrike

  2. Rregullo rrugën: Rregullo diametër tub automatikisht me diametër 12 - 110 inç

  3. Voltage: 110V - 600 V 50/60 Hz 1P / 3p të gjitha në dispozicion

  4. Kontrolli Way: kontrolli i dorës Remote kuti kontrolli i kutisë / dore Wireless

  5. Roller Materiali: Rubber / Steel / PU (rul poliuretani për Nonferrous Metale)

  6. Original: Wuxi Suksesi Machinery Equipment Co, Ltd furnizimit qëndron tub saldim

  7. Ne ofrojmë periudhë garanci 12month për të gjithë cilësinë makinë saldim.

  rotators saldim ynë avantazh:

  1. enëve nën presion jonë rrotullon saldim inverter është nga Danfoss / YASKAWA

  2.OurWelding rul Beds Motor është nga Invertek

  tank 3.Our saldim kthyer rollers Reducer është nga markë Kinë

  4.Our rotators saldim sistemi Electric është nga Shnajder

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Pipe Welding Roll Përdorimi:

  1. seri varg Medium ka qenë engineered për pozicionimin efektiv të gjatë cilindrike të punës-copa.

  tanke 2. naftës, enëve nën presion, dhe tub janë aplikacione që përdorin rrotullon kthyer.

  3. objekte gjata që nuk janë cilindrike mund të përshtatet me ndihmën e porosi projektuar unaza mbështetëse.

  4. Ne dizajn përfshin disqe mbingarkesë në çdo rrotë që të parandaluar ngarkesa e tepruar nga dëmtimi gomat.

  Sugjerimi ynë:

  1. Nëse ju doni të kontrollit këmbë pedale, ju lutem këshillojë mua kur ju të na dërgoni hetim.

  2. rollers luajtshme saldim tub janë gjithashtu në dispozicion.

  3. Ne ju sugjerojmë të zgjidhni kolonën saldim dhe bum bashku me rollers për saldim tank auto.

  4. Normalisht nën 60 T modeli ne përdorim rollers e materiale gome, e sipërme ne përdorim rollers materiale çeliku. 

  5. Nëse juaj material pjesë e punës është Metale Nonferrous, ne sugjerojmë rollers UP.

  6. rollers vetë-përafrimin tub saldim / Bolt adjsutment / vidë rregulluese Lead / I Shendetshem deri rotators janë të gjitha në dispozicion.

  vetë saldim algining Rotator


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:

  1. saldim Tank tona u kthyer Rolls janë të gjithë me kuti standarde dorë telekomandë dhe këmbë pedale control.Manual panel kontrollohet me butonat e bën operacion shumë i përshtatshëm.

  2. Wireless / radio kontrollit dorë për saldim tub rotators kthyer janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe rotator saldim, atëherë ne do të dal në rast prej druri me detaje instalimit për LCL anijeve.

  2. Nëse rollers saldimit porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  3.We japin periudhë 1year garanci për të gjithë cilësinë e makinës.

  new4

  1. Kompania jonë (Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD) kanë eksportuar rotators tona saldim në më shumë se 30 vende në të gjithë botën. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa role të saldimit Tank fotografi të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Mexico 30T vetë përafrimin saldim tub kthyer rollers me gome dhe çeliku rrota

  vetë saldim përafrimin Rotator

  ITALI 40t dhe 100t TANK rotators saldim me rrota pu

  20T saldim rrotulluese

  AMERICA 40t VETË përafrimin PIPE saldim ROLLERS punuar me rrota LUAJTSHME udhëtojnë për copa të gjata kufi saldim

  40T saldim rrotulluese

 • WhatsApp Online Chat !