200T Konvencionale saldim Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

200T Konvencionale Rotator saldim

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 200 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 100 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 100 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 200 ton maksimale

Anijet diametër: Min.800mm ~ Max.5000mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 2 * 4KW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 3 *, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  si rrufe në qiell të rregullueshme saldim Roller Qendra distanca mund të rregullohen me dorë nga rrufe rezervuar vidhos, në mënyrë që të përshtatshme për të ndryshme diametër copë punë. dhe konvencionale Rotator saldim mund të furnizohen me një kapacitet prej 5000 kg deri në 1000 Tons.It është prodhuar në përputhje me standarde mekanike JB / T 9187-1999.and ajo mund të kontrollojë të përbashkët me pajisje të tjera të tilla si manipulator saldim, saldim me makinë, tip vinç-urë makinë dhe kështu me radhë saldim.

  Këtu më poshtë është 200T Bolt Tank Adjustable kthyer Roll shtretër me specifikimet PU rrota:

  model CR-200
  Kapaciteti Load - Drive 100 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 100Tons maksimale
  Kapaciteti Load - Set 200 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 200 ton maksimale
  anije diametër Min. 800mm ~ Max.5000mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 2 * 4KW me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

   Bolt Adjustable Presioni anije Saldim Rotators Përshkrimi:

  1. rollers tona saldim dal Një rul makinë copë & One Piece dembel rul së bashku si një grup për shitje.

  kontrollit 2.Remote dore, kontrolli dore Radio & kontrollit pedale këmbë janë të gjitha avaialble për rrotulluese rezervuar uji / cilindër saldim tub.

  komponentët 3.Top klasit elektronike nga Shnajder për të siguruar kohë të gjatë duke përdorur jetën.

  4.Depends në aplikim të ndryshme, sipërfaqe rul ka tre lloje, PU / Rubber / Steel rrota

  5.Power rul i rrotulluese saldim është nxitur nga motori dyfishtë. Reducer miraton cycloidal reducer planetare gear ose reduktimin krimb mënyrën gear.

  6. 100% të ri nga prodhuesi origjinal -. WUXI SUCCESS makineri EQUIPMENT CO, LTD.

  Tank kthyer Roller Machine  Avantazhet:

  1. Të gjithë trupi tank saldim rul inverter ynë është nga Danfoss.

  2. Të gjitha të rregullueshme motor ynë saldim Rotator është nga Invertek.

  3. Të gjitha saldim tub rul qëndrojnë komponentët tanë elektronike është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  certifikata 4.CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me rotators saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

  5. saldim konvencionale Rotator është përdorur kryesisht për saldim, lustrim, pikturë dhe montimin e shell rul cilindrik. Ajo gjithashtu mund të grumbulluar ose të përdorur së bashku me përpunim mekanik tjetër për kon pabarazisë diametër rrotullues.

  Pipe Welding Rolls Nga Wuxi Suksesi Përdorimi:

  1. seri varg Medium ka qenë engineered për pozicionimin efektiv të gjatë cilindrike të punës-copa.

  tanke 2. naftës, enëve nën presion, dhe tub janë aplikacione që përdorin rrotullon kthyer.

  3. objekte gjata që nuk janë cilindrike mund të përshtatet me ndihmën e porosi projektuar unaza mbështetëse.

  4. Ne dizajn përfshin disqe mbingarkesë në çdo rrotë që të parandaluar ngarkesa e tepruar nga dëmtimi gomat.

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund të shqetësuar në anije tona presion saldim tub kthyer Rolls: 

  Pyetje: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.
       2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.
       3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Pyetje: Çfarë është garanci juaj dhe pas shërbimit të shitjes?

  A: 1. Të gjitha pajisjet tona me një vit kohë garanci, plotësisht provë në dyqanin tonë të punës para dorëzimit.
       2. Nëse keni ndonjë pyetje në instalimin, ju do të merrni inxhinierët tanë të përgjigjen brenda 24 orëve.

  Q. Procesi Quality Control:
  A: Të gjitha makinat janë bërë të testimit para se të dërgesës. Një pune gjyq 30min është ekzekutuar për të garantuar makinë të jetë i patëmetë.

  HGK


 • Previous:
 • Next:

 • Adjustable Welding Roller Numri i krevateve Sistemi i kontrollit:

  1. Të gjitha Qëndrimi ynë Konvencionale saldim tub rul janë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.

  2. Wireless kontrollit / radio dore janë në dispozicion për rollers në det të hapur, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe Rollers tub, atëherë ne do të dal në rast prej druri për LCL anijeve, si dhe me detaje të instalimit.

  2. Nëse saldim rollers kthyer porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  i ri

  1. Kompania jonë ka eksportuar saldim tub kthyer rul për më shumë se 30 vende në botë. Evropiane dhe Amerika rezervat është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë disa enëve nën presion saldim fotografi punës Rotator janë të gjithë nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Australia 30T L EAD Screw  Tank Adjustable kthyer Rolls.

  Rotator konvencionale saldim

  ITALY 40T dhe 60T Bolt rregullimit tub saldimit Rotators me rrota PU.

  rollers konvencionale

  AMERICA 100t Bolt Adjustment Konvencionale PIPE saldim HAPJA rollers punuar për anijet rëndë.

  100t saldim Rotator

 • WhatsApp Online Chat !