100t Konvencionale saldim Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

100t Konvencionale Rotator saldim

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 100 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 50 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 50 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 100 ton maksimale

Anijet diametër: Min.800mm ~ Max.5000mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 2 * 3KW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • FOB Çmimi: . 1 *, *** 00
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Konvencionale saldim tub Rtators ka dy lloje, rregullim rrufe në qiell dhe vidë të çojë adjustment.the rrufe në qiell të rregullueshme rul qendra distancë mund të rregullohen me dorë nga rrufe rezervuar vidhos, në mënyrë që të përshtatshme për të ndryshme diametër copë punë. seri CR saldim konvencionale Rotator mund të furnizohen me një kapacitet prej 5000 kg deri në 1000 Tons.It është prodhuar në përputhje me JB standarde mekanike / T 9187-1999.It mund të kontrollit të përbashkët me pajisje të tjera të tilla si manipulator saldim, saldim me makinë, tip vinç-urë makinë dhe kështu me radhë saldim.

  Këtu më poshtë është 100t Bolt Tank Adjustable kthyer rrotullon me specifikimet PU rrota:

  model CR-100
  Kapaciteti Load - Drive 50 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 50Tons maksimale
  Kapaciteti Load - Set 100 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 100 ton maksimale
  anije diametër Min. 800mm ~ Max.5000mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 2 * 3KW me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

   Bolt Adjustable Vessel Welding Rotator Përshkrimi:

  1. rollers tona saldim dal Një rul makinë copë & One Piece dembel rul së bashku si një grup për shitje.

  kontrollit 2.Remote dore, kontrolli dore Radio & kontrollit pedale këmbë janë të gjitha avaialble për makinë saldim rotacionit.

  Shpejtësia me makinë rotacionit 3.Our tank akordim Rolls 'është në readout dixhitale.

  4.Depends në aplikim të ndryshme, sipërfaqe rul ka tre lloje, PU / Rubber / Steel rrota

  komponentët 5.Top klasit elektronike nga Shnajder për të siguruar kohë të gjatë duke përdorur jetën.

  6. 100% të ri nga prodhuesi origjinal -. WUXI SUCCESS makineri EQUIPMENT CO, LTD.

  Tank kthyer Avantazhet Roller Machine:

  1. Të gjitha saldim rul krevat inverter ynë është nga Danfoss.

  2. Të gjitha rollers në det të hapur motor ynë është nga Invertek.

  3. Të gjitha komponentët tanë rul saldim makinë elektronike është nga Schneider.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

   certifikata 4.CE për certifikata evropiane të tregut dhe bashkë me rotators saldim në tregun e Lindjes së Mesme.

   Pse Zgjidhni Wuxi Suksesi rotators saldim tub:

  përdoret 1.mainly për tub të madh, kontejnerët, kaldaja, enëve nën presion, tank naftës, kullë e erës dhe të tjera saldim cilindra kuvendit, prish dhe pikturë.

  2. Rotator do të instalohet plotësisht para paketë për dërgimin në case.we druri gjithashtu të ofrojë shërbimin e instalimit.

  garanci 3.One vit për cilësinë saldim Rotator dhe pa përkrahur për pjesë këmbimi.

  4.We kemi ekip të fortë e dorëzimit, duke përfshirë mallrave detar dhe transportit ajror. Derë më derë në dispozicion.

   agjenti 5.Overseas është në dispozicion në Itali dhe Amerikë treg.

  Sugjerimi ynë:

  1.Nëse gjatësinë tuaj të vetme tub më shumë se 8 metra, ne ju sugjerojmë të zgjidhni një rul makinë dhe dy rollers dembel për të mbështetur.

  2.Nëse material juaj tank është çelik inox, atëherë ju lutemi zgjidhni PU rrota tona rrota rul.

  3.Nëse ju doni të kontrollit këmbë pedale, ju lutem këshillojë mua kur ju të na dërgoni hetim.

  rollers 4.Movable saldim tub janë gjithashtu në dispozicion.

  5.We sugjeroj që ju të zgjidhni kolonën saldim dhe bum bashku me rollers për saldim tank auto.

  HGK


 • Previous:
 • Next:

 •  Adjustable Welding Roller Numri i krevateve Sistemi i kontrollit:

  1. Të gjitha Konvencionale Rollers tona saldim Turning janë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.

  2. Wireless kontrollit / radio dore janë në dispozicion për Tank Roller Saldim Machine, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe Rollers tub, atëherë ne do të dal në rast prej druri për LCL anijeve, si dhe me detaje të instalimit.

  2. Nëse saldim rollers kthyer porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  i ri

  1. Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD kanë eksportuar saldim kthyer rrotullon në më shumë se 30 vende në botë. Evropiane dhe Amerika rezervat është në dispozicion.

  2. pictures Këtu më poshtë disa tub saldim kthese rrotulluese që punojnë janë të gjithë nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Australia 30T L EAD Screw  Konvencionale Pipe Welding kthyer Rolls.

  Rotator konvencionale saldim

  ITALI 40T dhe 60T Bolt Rregullimit Tube Saldim Rotators me rrota UP.

  rollers konvencionale

  AMERICA 100t Bolt Adjustment Konvencionale PIPE saldim HAPJA rollers punuar për anijet rëndë.

  100t saldim Rotator

 • WhatsApp Online Chat !