20T Self përafrimin Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

20T Self përafrimin Rotator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load - Set: 20 ton maksimale

Kapaciteti Load - Drive: 10 ton maksimale

Kapaciteti Load - dembel: 10 ton maksimale

Kapaciteti Rotation: 20 ton maksimale

Anijet diametër: Min.500mm ~ Max. 3500mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 1,5 kW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Sistemi i kontrollit: kontrollit Remote dorë dhe këmbë pedale

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikatat: CE
 • Kohë për dorëzim: Në magazinë
 • Çmimi FOB: . 4, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  rotators saldim vetë-përafrimin janë të dizajnuara në mënyrë që rollers të adaptohen automatikisht është qendra distancë të përshtaten diametra të ndryshme anije. tipar ynë Rotators është i fuqishëm, motorët besueshme, të lehtë për të vepruar kontrollet, dhe janë ndërtuar ruggedly e pllakave të rënda çeliku për stabilitetin dhe jetë të gjatë shërbimit. të gjitha rotators tona mund të integrohet me kontrollet tona manipulator saldim për rritjen e fleksibilitetit dhe efikasitetit në rollers tuba saldim, tanke rrotullon industrinë e fabrikimit.

   Here below is the 20T Self Aligning Welding Rotators specification:

  model SAR-20
  Kapaciteti Load - Drive 10 ton maksimale
  Kapaciteti Load - dembel 10 ton maksimale
  Kapaciteti Load - Set 20 ton maksimale
  Kapaciteti Rotation 20 ton maksimale
  anije diametër Min. 500mm ~ Max.3500mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 1.5KW me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dora + Foot pedale
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

   Tank Body Welding Roller ynë Welding Rotator tipar:

  1. Saldim Rollers tona përbëhen: Një rul makinë pjesë dhe një pjesë dembel rul janë paketuar së bashku si një grup për shitje.

  2.Our Tank Duke u kthyer në rrugën Rolls Kontrollit: Telekomanda dore, kontrolli Radio dore dhe kontrollit pedale këmbë janë të gjitha avaialble.

  3.Our Pipe Welding Rotator rregulluar rrugën: Rregullo diametër tub automatikisht me diametër 12 - 110 inç

  4.Our Roller Materiali: Rubber / Steel / PU (rul poliuretani për Nonferrous Metale)

  5.Manual kornizë bazë udhëtojnë apo motorizuara udhëtojnë kornizë bazë është në dispozicion për saldim të gjatë tub.

  6.100% të ri nga prodhuesi origjinal -. WUXI SUCCESS makineri EQUIPMENT CO, LTD.

  Wuxi Suksesi Tank Rolls kthyer Pjese Kembimi markë dhe Avantazhet:

  ● Inverter dhe elementet kryesore elektrike janë Danfoss / YASKAWA.

  ● Motor është markë UK Invertek.

  ● VFD kontrollit të shpejtësisë rrotulluese, duke përmirësuar besueshmërinë e operacionit.

  ● çeliku ose rul PU cilat mund të sigurojnë një kohë të gjatë duke përdorur (të paktën 2 vjet).

  ● Kjo Rotator saldim pranojë testimin para dorëzimit.

  ● Kjo rollers saldim pranojë dizajn të veçantë dhe me porosi.

  Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Sugjerimi ynë:

  1. Normalisht nën 60 T modeli ne përdorim rollers e materiale gome, e sipërme ne përdorim rollers materiale çeliku. 

  2. Në qoftë se juaj material pjesë e punës është Metale Nonferrous, ne sugjerojmë rollers UP.

  3. rollers vetë-përafrimin tub saldim / Bolt adjsutment / vidë rregulluese Lead / I Shendetshem deri rotators janë të gjitha në dispozicion.

  Më shumë pyetje Konsumatorët mund të shqetësuar On Saldim Machine:

  Pyetje: Po në lidhje me transportion?

  A: 1. paketuar plotësisht në rast prej druri të dëmtimit anti gjatë procesit transportational.

        2. Zakonisht ne marrim lëvizje e anijes përpara, shkaku i saj më i përshtatshëm dhe më e lirë për makinë të madhe.

        3. Door për ofrimin e shërbimeve derë është gjithashtu në dispozicion.

  Pyetje: Çfarë është garanci juaj dhe pas shërbimit të shitjes?

  A: 1. Të gjitha pajisjet tona me një vit kohë garanci, plotësisht provë në dyqanin tonë të punës para dorëzimit.

        2. Nëse keni ndonjë pyetje në instalimin, ju do të merrni inxhinierët tanë të përgjigjen brenda 24 orëve.

  Gjerësisht aplikimit:

   enëve nën presion rollers saldim / tub industritë prodhuese / pushtet Wind fabrikimit / Kimike & karburantit tank storage trillim / Çdo rrotullon tank të rënda cilindrike / industri Boiler / Storage tank fabrikimit / për saldim tub kthyer rrotullon / lustrim / Saldim pozicionimit.

  vetë saldim algining Rotator


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:

  1. rollers tona saldim tub janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë të kontrollit pedale.

  2. Wireless / radio kontrollit dorë për rotators saldim janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe rotator saldim, atëherë ne do të paketë në rast prej druri me detaje instalimit për LCL anijeve.

  2. Nëse rollers saldimit porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  new4

  1. Kompania jonë (Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD) kanë eksportuar rotators tona saldim për më shumë se 30 vende në botë. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa role të saldimit Tank fotografi të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Mexico 10t vetë përafrimin rollers saldim

  vetë saldim përafrimin Rotator

  ITALI 20T dhe 100t rotators saldim

  20T saldim rrotulluese

  AMERICA 40t ROLLERS SELF përafrimin PIPE saldim me rrota LUAJTSHME Udhëtim

  40T saldim rrotulluese

 • WhatsApp Online Chat !