5T rrotë Rotator - China Wuxi Suksesi Makineri

5T rrotë Rotator

Përshkrim i shkurtër:

Kapaciteti Load: 5 ton maksimale

Anijet diametër: Min.150mm ~ Max.900mm

shpejtësinë e rrotullimit: 100 ~ 1000mm / min VFD

fuqia rrotullimi: 2 * 0.37 kW me ftohje e ventilatorit

rrota rul: PU (rrota poliuretani)

Rregullo rrugën: vidë Lead

Sistemi i kontrollit: kuti kontrolli Remote dore

Voltage: 110V ~ 575V gjitha në dispozicion.


 • Certifikimi: CE
 • Kohë për dorëzim: në magazinë
 • FOB Çmimi: . 8, *** 00 USD
 • Detail Product

  Sistemit të Kontrollit & Paketa

  Projektet tona

  Produkt Tags

  Rotator bobinë është projektuar posaçërisht dhe të prodhuara për qëllime të plotësimit të kërkesave të rritjen e produktivitetit, duke rritur shkallën e automatike, intensitetit të punës reduktimin saldator dhe përshtatjen me seminarit tubacioneve prefabrication. Ajo rregulluar diametër anije nëpërmjet vidë plumb, dhe të rregulluar workpiece paluajtshme, kështu që ajo është përdorur gjerësisht në saldim. 

  Këtu më poshtë është Specifikimi 5T rrotë Welding Rotator:

  model SP-5
  Kapaciteti Load  5 ton maksimale
  anije diametër Min. 150mm ~ Max.900mm
  shpejtësinë e rrotullimit 100 ~ 1000 mm / min VFD
  fuqia Rotation 2 * 0.37kw me ftohje e ventilatorit
  rrota rul PU (rrota poliuretani)
  mënyra e kontrollit të telekomandë dorë
  Voltage input 110V ~ 575V Single / 3 Faza 50 / 60Hz
  certifikatë miratimin CE

  Lead vidë Rregullimit rrotë Pipe kthyer Rolls Përshkrimi:

  1. saldim special dizajn kthyer rul do të mbështesë nën tub nëse tub juaj është shumë gjatësi.

  2. rollers tub bobinë pajisura armë saldim në krah për saldim automatik, ccustomer mund të rregullojë armë saldim brenda 10 m me anë të kutinë e kontrollit me dorë.

  3. tracker damar në dispozicion për të rregulluar saldim damar.

  4. Kontrolli Way: kontrolli Hand kuti.

  5. Prerje Way: saldim automatik

  6. Saldim positioner pirg tub për kthimin dhe saldim.

  7. krahu Welding të mbajë armë të saldimit për saldim automatik.

  8. saldim ynë sistemi Electric është nga Shnajder

  All Welding Rotator kthyer Rolls, vogla dhe të mëdha Rotator Pjese Kembimi Markë:

  1.Our saldim bobinë rul Inverter është nga Danfoss / YASKAWA.

  2.Our çojë rregullim vidë saldim Rotator Motor është nga Invertek.

  3.Our kthese tub rrotë rrotullon Reducer është nga markë Kinë.

   Saldim Rotator pjesë këmbimi

  Spool Tank Welding Rotator Pressure Vessels /Oil Tank Turning Rolls Used For Seam Welding Paniting Appliacation:

  1. Ajo është përdorur për të bashkonte me kujdes, polish dhe mblidhen cilindër-predha.

  2. Welding Rotator madhe përdoren në saldim cilindër, të tilla si Detare, Oil & Gas; Në det të hapur, ngrohjes pjatë exchanger; Ngarkohet freskuese ajrit; Presioni anije; kazan; Sistemi Pipe & Steel punon etj

  3. Për saldim damar rrethit auto.

  4.Chemical & karburantit trillim tank storage.

  Pse Zgjidhni Wuxi Suksesi Makineri Pajisje CO, LTD.:

  1.We premtimi i ndershëm dhe i drejtë, kjo është kënaqësi për të shërbyer ju si konsulent blerjen tuaj.

  2.we garanci saktësinë, cilësi dhe sasi në mënyrë rigoroze të zbatojë kushtet e kontratës.

  3.Professional dhe ekipi me përvojë inxhinier për të siguruar dizajn të avancuar e strukturës dhe elektrike.

  4. Ne kemi dizajn shumë të ndryshme në bazë të konsumatorëve tub. Nëse pajisjet tona këtu nuk mund të deri në kërkesën tuaj, atëherë ne do të hartojë një të re për ju.

  5.Commissioning dhe testimin para dorëzimit.

  Makinë saldim Faqet ynë Emri i produktit  përdoren për saldim tub kthese:

  saldim Rotator, weling positioner, manipulater saldim, përdoret tub kthyer rrotullon, enëve nën presion Rotator, rotator konvencionale saldim, tank tub saldim totator, makinë saldim rotacionit saldim, hidraulike Roator për saldim, Duke u kthyer Sand Blast Roll, automatike saldim Rollers, Tank Roller Welding Machine , cilindër tub Saldim Rotator, Konvencionale Tank kthyer Rolls, kreu bisht aksioneve Saldim positioner, hidraulike positioner saldim, ashensor positioer saldim, positioner horizontale saldim, Lartësia Rregullimit Saldim Positioners, Turn Tabela Saldim positioner, Turn Tabela Saldim positioner, bum kolona saldim, Auto Welding Boom, Tank lustrim Machine, kolona dhe bum, kolonë dhe bum Manipulator, kolona bum saldator

   

   HGK

   


 • Previous:
 • Next:

 • Sistemi I kontrollit:

  1. saldim jonë rrotë konvencionale Tank kthyer Rolls janë të gjithë me kuti standarde të kontrollit të dorës së largët dhe këmbë pedale control.it është i përshtatshëm dhe të sigurt

  2. Wireless / radio kontrollit dorë për saldim tub rotators kthyer janë në dispozicion, por zakonisht për detyrë të rëndë dhe të gjatë tub / tanke.

  saldim Rotator Kontrollit

  Paketa:

  1. Nëse urdhri një / dy grupe rotator saldim, atëherë ne do të dal në rast prej druri me detaje instalimit për LCL anijeve.

  2. Nëse rollers të saldimit tub porositur sasi të mjaftueshme për një enë të gjithë, ne do të dal në kontejnerë të drejtpërdrejtë.

  3.We japin periudhë 1year garanci për të gjithë cilësinë e makinës.

   

  i ri

  1. Kompania jonë (Wuxi Suksesi Machinery & Equipment CO., LTD) kanë eksportuar rotators tona saldim në më shumë se 30 vende në të gjithë botën. aksioneve europiane dhe Amerika është në dispozicion.

  2. Këtu më poshtë me disa Tank kthese rrotullon saldim fotografi të punës janë të gjitha nga klientët reagime tonë nga faqja e tyre të punës.

  Mexico 30T vidë konvencionale të çojë saldim tub kthyer rollers

  Rotator konvencionale saldim

  ITALI 40t dhe 100t Bolt Rregullimit rotators TANK saldim

  rollers konvencionale

  AMERICA 40T Konvencionale tub saldim ROLLERS punuar për anijet rëndë.

  100t saldim Rotator

 • WhatsApp Online Chat !