за нас

Wuxi успех Машини Опрема копродукции, Ltd е пронајден во 1999 година, специјализирана за автоматизација заварување equipments.Mainly производи, вклучувајќи ЗАВАРУВАЊЕ Позиционер, заварување ротатор, резервоарот TURNING ROLLS и заварување манипулатор (заварување колона и БУМ) итн ..

Ние се наоѓа во Wuxi Кина. Само 2 часа пат кон аеродромот во Шангај. Повеќе од 40 земји клиенти во посета на нашите company.Since сега, имаме извезуваат во Обединете Држави, Канада, Мексико, Панама, Велика Британија, Италија, Полска, Дубаи, Саудиска Арабија, Катар, Турција, Тајланд, Виетнам и Сингапур итн повеќе од 40 земји. Некои од нив се дистрибутери во нивната земја.

  • sdfsds
  • sdfesf (3)
  • sdfesf (1)
  • sdfesdf (2)
WhatsApp Online Chat !