за нас

Wuxi WeldSuccess Automation Equipment Co.,Ltd is found in 1999,specialized in automation welding equipments.Mainly products including WELDING POSITIONER, WELDING ROTATOR, TANK TURNING ROLLS and WELDING MANIPULATOR (WELDING COLUMN AND BOOM)ETC..

Ние се наоѓа во Wuxi Кина. Само 2 часа пат кон аеродромот во Шангај. Повеќе од 40 земји клиенти во посета на нашите company.Since сега, имаме извезуваат во Обединете Држави, Канада, Мексико, Панама, Велика Британија, Италија, Полска, Дубаи, Саудиска Арабија, Катар, Турција, Тајланд, Виетнам и Сингапур итн повеќе од 40 земји. Некои од нив се дистрибутери во нивната земја.

a9f8d7ef

1. Силен технички тим
2. оригиналниот производител со подобар квалитет и цени.
2. Повеќе од 10 години меѓународната трговија искуство
3. CE поддржан на европскиот пазар
4. Постпродажен сервис


WhatsApp Online Chat !